81
5u
vanaf 14p

Vraag meer info

All-in Outdoor Adventure

Teambuilding – Fun – lekker eten – Drinks – Ambiance

Op zoek naar een onvergetelijke teambuilding? Laat je team genieten van een dag vol actie, uitdaging, plezier en lekker eten in de groene Kempen!
Beleef een uitstap met negen unieke activiteiten, lekkere frietjes of een uitgebreide barbecue met bijhorende drankjes. Met onze Locat-Express worden jullie comfortabel tussen de locaties vervoerd.

Wat kun je verwachten?

Daag je collega’s uit bij een potje boogschieten. Scheur over het parcours in onze offroad buggy’s. Speel een wedstrijdje in ons  levensgroot tafelvoetbal spel.
Ervaar de spanning van Archery Tag: een soort paintball, maar dan met boog en pijlen. Vaar geblinddoekt tegen elkaar in raftboten en ontdek welk team het beste zal communiceren.
Bomproef, denk na, werk samen en haal de bom uit het mijnenveld. Teambike, alcoholtest, reuzekatapult, ….

Afsluiten in stijl en met lekker eten.

Sluit jullie teambuilding af met een smakelijke barbecue of knapperige frietjes. Dit alles wordt vergezeld door 2 uur all-in drankjes, zodat de sfeer er goed in blijft.
Kies voor een teambuilding vol fun, lekker eten en onvergetelijke momenten. Laat de teamspirit groeien terwijl jullie samen genieten van een dag vol uitdaging en verbinding.

Mogelijk op volgende locatie's:

Download PDF voor meer informatie:

    Locat-Express

    Deze originele tram uit Brugge is jullie vervoermiddel. Op elke halte wacht een nieuw avontuur.

    Team-bike

    Op deze duo-bike is er geen stuur. Trappen, remmen en samenwerken zijn de ingrediënten om sneller te zijn dan je tegenstander.

    Bomproef

    Haal de bom uit het mijnenveld en maak deze onschadelijk door de juiste code in te voeren. Een mooie combo van denken en doen.

    Boogschieten

    Na de briefing en een aantal oefenpijlen start de wedstrijd. Welk team zal de meeste punten bij elkaar schieten.

    Archery tag

    Schakel met pijl en boog je tegenstanders uit, maar zorg ervoor dat je zelf niet geraakt wordt. Spannend spel voor jong en oud.

    Levend tafelvoetbalspel

    Probeer zoveel mogelijk doelpunten te scoren. Ronddraaien is niet toegestaan.

    Frisbeegolf (Schaffen Witte Hoef)

    een golfbaan met frisbee’s tussen de boomgaarden.

    Rafting – blind varen (Kasterlee)

    Elke deelnemer krijgt een peddel, reddingsvest en een blinddoek . De kapitein zal zijn “blind” team coachen naar de finish.

    Reuze katapult

    Schiet naar het veld van de tegenstander. Slaagt het andere team erin om de bal op te vangen?

    Powerturn

    Gegarandeerde fun. Twee gashendels worden bediend door de twee bestuurders. Een geestige en communicatieve opdracht met offroad buggy’s.

De activiteiten duren in totaal 3 uur, voor de barbecue voorzien wij 2 uur.
Het startuur kan zelf gekozen worden.

  • Ontvangst met koffie, thee, fruitsap en waters
  • Teamindeling & briefing door onze begeleiders. De groep wordt ingedeeld in teams van +/- 8 personen .
  • Start, de teams doorlopen de activiteiten.
  • Prijsuitreiking, bekend maken van het winnend team.
  • Afsluiten met een uitgebreide Barbecue inclusief alle dranken voor 2 uur.

Kasterlee:

Op zoek naar een originele locatie voor jullie volgende teambuilding? In het groene en toeristische hart van Kasterlee, meer bepaald in Houtum, ontvangen we jullie met open armen voor een dag vol samenwerking, ontspanning en culinaire verwennerij. Onze locatie, omringd door bossen, wandelroutes en het kabbelende water van de Kleine Nete, vormt het perfecte decor om als team dichter naar elkaar toe te groeien.

Combineer een inspirerende activiteit — sportief, creatief of avontuurlijk — met een gezellige barbecue, een sfeervolle foodtruck. Liever iets op maat? Dat kan! We denken graag met jullie mee om een programma samen te stellen dat helemaal aansluit bij jullie team en doelen.

Alles wordt tot in de puntjes geregeld, zodat jullie je nergens zorgen over hoeven te maken. Zo kan het team zich volledig focussen op wat écht telt: verbinding, plezier en samen sterke herinneringen maken.

Schaffen (Witte Hoef):

Willen jullie even ontsnappen aan de drukte en als team herbronnen in een rustige, natuurlijke omgeving? Ontdek onze locatie in Schaffen (Diest), prachtig gelegen tussen de velden en boomgaarden. Hier combineren we landelijke charme met moderne voorzieningen om van elke teambuilding een geslaagde dag te maken.

Ons pand aan de Wittehoefstraat 12 beschikt over comfortabele vergaderzalen en ruime parkeergelegenheid, zodat jullie in alle rust kunnen werken, overleggen én ontspannen. Of jullie nu kiezen voor een actieve uitdaging, een inspirerende workshop of gewoon quality time met het team: deze plek biedt de ideale setting om elkaar beter te leren kennen.

En uiteraard hoort daar ook iets lekkers bij. Van een gezellige barbecue tot een foodtruck of diner met streekproducten – wij zorgen ervoor dat het plaatje klopt, tot in de puntjes geregeld.

Catering

Koffie/thee, fruitsap en waters bij ontvangst. Al de activiteiten, professionele begeleiding, prijs voor het winnende team, unieke locatie, volledige organisatie, uitgebreide barbecue met drankenforfait van 2u.

Begeleiding

Al de activiteiten, professionele begeleiding, prijs voor het winnende team, locatie, volledige organisatie.

Onze begeleiders verwelkomen de deelnemers, geven een leuke briefing, en zorgen ervoor dat alles veilig en vlot verloopt.

Ze zijn van het begin tot het einde betrokken en zorgen voor een persoonlijk aanpak.

Deze teambuilding in beeld

Terug naar overzicht